PASLAUGOS

Patikima bei darni mūsų specialistų komanda nebijo iššūkių – kiekvieną mums patikėtą darbą atliekame sąžiningai, kruopščiai ir atsakingai, laikydamiesi sutartų terminų ir sąlygų.

#

Nestandartinės metalo konstrukcijos ir suvirinimo darbai

Turime patirties su įvairiausiomis metalo konstrukcijomis, todėl drąsiai imamės nestandartinių projektų. Mūsų patyrusių specialistų komanda įvertins jūsų poreikius ir, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus bei galimybes, pasiūlysime optimaliausią suvirinimo variantą.

Griovimo darbai

Griovimo darbus atliekame saugiai, kokybiškai, švariai. Įvertinę objektą parenkame patogiausią ir praktiškiausią griovimo metodą, o baigę darbus paliekame teritoriją tvarkingą. Naudojame kokybišką techniką ir griežtai laikomės saugos reikalavimų.

#
#

Plytelių klijavimas

Mūsų patyrę specialistai plytelių klojimą atlieka kruopščiai ir kokybiškai, todėl garantuojame estetišką ir ilgalaikį rezultatą.

#

Gipso kartono darbai

Montuojame gipso-kartono plokštes. Pagal jūsų pageidavimus padedame pasirinkti tinkamiausio tipo plokštes, supjaustome ir sumontuojame. Dirbame su standartinių ir nestandartinių išmatavimų gipso-kartono plokštėmis.

Vidaus apdailos darbai

Atliekame visus vidaus apdailos darbus - nuo sienų dažymo iki plytelių klojimo ir langų bei durų montavimo. Dirbame sąžiningai ir dėmesingai - klientai vertina mūsų meistrų įgūdžius ir puikų darbą.

#
#

Stogų dengimas ir keitimas

Stogas - nepaprastai svarbi bet kokio pastato dalis, todėl, atlikdami stogo darbus, laikomės griežtų kokybės standartų. Naudojame kokybiškas medžiagas ir taikome išbandytus bei patikimus metodus - kad rezultatas būtų ilgalaikis ir nepriekaištingas.